Night People Group

Night People Group on suomalainen ravintola-alan yritys, joka on perustettu vuonna 2011. Yhtiöllä on ravintoloita ympäri Suomea. NPG tarjoaa maamme parhaita yökerho- ja ravintolaelämyksiä, turvallisia ja viihtyisiä vapaa-ajanviettoympäristöjä sekä mahdollisuuksia tavata uusia ihmisiä.

Night People Groupilla on palveluksessaan suoraan ja välillisesti 1000 työntekijää, ja yrityksen ravintoloissa vierailee vuosittain reilu miljoona ihmistä. Night People Group on rekisteröity tavaramerkki.

Night People Group – elämyksiä ja kohtaamisia vuodesta 2011!

Kohtuullisesti.fi Matkailu- ja ravintolapalvelut MaRa ry
info

Käyntiosoite

Night People Group
Iso Puistotie 1
00140 Helsinki

info

Mediakontakti

Antti Raunio
antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

info

Laskutusohje

Pyydämme lähettämään kaikki laskumme verkkolaskuina laskutettavan yhtiön verkkolaskuosoitteeseen.

Tarkemmat laskutustiedot löydät alla olevasta tiedostosta. Sähköpostitse emme voi ottaa laskuja vastaan.

Laskutusosoitteet NPG

Henkilöstö

Toimitusjohtaja Antti Raunio antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

Ravintolatoimenjohtaja Mira Ritasmäki mira.ritasmaki@npg.fi
040 091 0833

Ravintolatoimenjohtaja Timo Nyyssönen timo.nyyssonen@npg.fi
044 344 3333

Talouspäällikkö Jonna Melamies jonna.melamies@npg.fi
020 7759 355

Regional Manager Teemu Pilsari teemu.pilsari@npg.fi
040 8274 135

Ostopäällikkö Martin Sjöström martin.sjostrom@npg.fi
040 538 7779

Marketing Manager Henri Koskinen henri.koskinen@npg.fi
040 4859962

Taloushallinnon assistentti Karina Mikkonen karina.mikkonen@npg.fi
020 7759 300

Yritysmyynti Tea Väisänen tea.vaisanen@npg.fi
020 7759 814

Aluemyyntipäällikkö Mimosa Pohjola mimosa.pohjola@npg.fi
040 151 1619

Projektipäällikkö Annika Punkari annika.punkari@npg.fi
044 0666 063

Talouspäällikkö Jani Mäkinen jani.makinen@npg.fi
040 3565 090

Digital Marketing Manager Henri Jussila henri.jussila@npg.fi
040 0465 336

Artikkelit

19.2.2020
Syntymäpäivät Apollossa

Syntymäpäivät tulossa? Miltä kuullostaisi valmis biletila jota ei tarvitse siivota kekkereiden jälkeen? Apollon...

Lue lisää
18.2.2020
Syntymäpäivät Baarikärpäsessä

Synttärit tulossa mutta et haluis kavereita kämpällesi sotkemaan? Oletko jo oppinut olla luottamatta...

Lue lisää
Syntymäpäivät Maxinessa

Synttärit tulossa? Meiltä löydät kustannustehokkaat juhlatilat syntymäpäiväjuhlillesi, jotka tekevät illastasi ikimuistoisen. Syntymäpäiväjuhliesi jälkeen...

Lue lisää
29.8.2019
Syntymäpäivät

Synttärit tulossa? Meiltä löydät kustannustehokkaat juhlatilat syntymäpäiväjuhlillesi, jotka tekevät illastasi ikimuistoisen. Valikoimastamme löydät...

Lue lisää
16.4.2018
Apollo Terrace Bar

Kauppakeskus Forumin syleilyssä ja Kalevankatu 1ssä sijaitseva sisäpihaterassi Apollo Terrace Bar avaa jälleen...

Lue lisää
27.3.2018
Alkoholilakimuutos ja digitalisaatio mullistavat kuluttajakäytäntöjä ravintoloissa

Suomen alkoholilainsäädäntö koki maaliskuussa suurimman muutoksensa vuosikymmeniin. Myös käynnissä oleva digitaalinen murros ja...

Lue lisää
info

Rekisteriseloste

Night People Groupin asiakasrekisteri. Henkilötietolain (523/1999) 10 §:n mukainen rekisteriseloste.

Asiakasrekisteriseloste

Lue lisää kyberturvallisuudesta täältä.

info

Kilpailu- ja arvontasäännöt

Night People Groupin yleiset kilpailu- ja arvontasäännöt.

Kilpailu- ja arvontasäännöt

© 2020 Copyright Night People Group / Design & development: Nórr Design