Night People Group

Night People Group on suomalainen ravintola-alan yritys, joka on perustettu vuonna 2011. Yhtiöllä on 14 ravintolaa ympäri Suomea. NPG tarjoaa maamme parhaita yökerho- ja ravintolaelämyksiä, turvallisia ja viihtyisiä vapaa-ajanviettoympäristöjä sekä mahdollisuuksia tavata uusia ihmisiä.

Night People Groupilla on palveluksessaan suoraan ja välillisesti 1000 työntekijää, ja yrityksen ravintoloissa vierailee vuosittain reilu miljoona ihmistä. Night People Group on rekisteröity tavaramerkki.

Night People Group – elämyksiä ja kohtaamisia vuodesta 2011!

Kohtuullisesti.fi Matkailu- ja ravintolapalvelut MaRa ry
info

Käyntiosoite

Night People Group
Iso Puistotie 1
00140 Helsinki

info

Mediakontakti

Antti Raunio
antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

info

Laskutusohje

Pyydämme lähettämään kaikki laskumme verkkolaskuina laskutettavan yhtiön verkkolaskuosoitteeseen.

Tarkemmat laskutustiedot löydät alla olevasta tiedostosta. Sähköpostitse emme voi ottaa laskuja vastaan.

Laskutusosoitteet NPG

Henkilöstö

Toimitusjohtaja Antti Raunio antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

Ravintolatoimenjohtaja Mira Ritasmäki mira.ritasmaki@npg.fi
020 7759 403

Ravintolatoimenjohtaja Timo Nyyssönen timo.nyyssonen@npg.fi
020 7759 462

Ravintolatoimenjohtaja Tuula Kukkonen tuula.kukkonen@npg.fi
020 7759 320

Taloushallinnon vastaava Jonna Sarajärvi jonna.sarajarvi@npg.fi
020 7759 355

Taloushallinnon assistentti Karina Mikkonen karina.mikkonen@npg.fi
020 7759 300

Markkinointipäällikkö Henri Koskinen henri.koskinen@npg.fi
020 7759 424

Markkinointituottaja Janne Sivunen janne.sivunen@npg.fi
040 7660 885

Ostopäällikkö Martin Sjöström martin.sjostrom@npg.fi
020 7759 368

Yritysmyynti Tea Väisänen tea.vaisanen@npg.fi
020 7759 814

Projektipäällikkö Annika Punkari annika.punkari@npg.fi
020 7759 313

Ajankohtaista

17.3.2017
NPG lanseerasi ravintolamaailman mullistavan digipalvelun

NPG lanseerasi  ravintolamaailman mullistavan digipalvelun Suomen tunnetuin yökerhoketju Night People Group Oy (NPG)...

Lue lisää
20.2.2017
Armas ja Tivoli ovat täysillä mukana Lahden MM-hiihtojen kisafiiliksessä

Armas ja Tivoli ovat täysillä mukana Lahden MM-hiihtojen kisafiiliksessä ja panostavat joka päivä...

Lue lisää
13.12.2016
Yonoton mullistamaan NPG:n ravintolamaailmaa

Suomen tunnetuin yökerhoketju Night People Group Oy (NPG) ja massatapahtumista jonottomia tekevä Yonoton...

Lue lisää
31.8.2016
Haussa reskontranhoitaja määräaikaiseen työsuhteeseen

NPG:n hallinto hakee tilapäisavuksi täysipäiväistä, määräaikaista reskontranhoitajaa noin neljän kuukauden ajaksi toimistolle. Aloitus...

Lue lisää
12.5.2016
PRKL CLUB palaa Helsinkiin – Bäkkärille!

Prkl:een kovaa yhteistyötä, Prkl:een kovaa meininkiä, Prkl:een kovia bileitä Bar Bäkkärillä, kun Prkl:een...

Lue lisää
5.4.2016
Tiger lopetti huipulla – bileet jatkuvat Capitalissa

Vuonna 2013 päätimme jakaa Tigerin kahdeksi paikaksi. Kuudenteen kerrokseen remontoitiin täysin uusi Maxine -niminen...

Lue lisää
info

Rekisteriseloste

Night People Groupin asiakasrekisteri. Henkilötietolain (523/1999) 10 §:n mukainen rekisteriseloste.

Asiakasrekisteriseloste

info

Kilpailusäännöt

Night People Groupin yleiset kilpailusäännöt.

Kilpailusäännöt

© 2017 Copyright Night People Group / Design & development: Nórr Design