Night People Group

Night People Group on suomalainen ravintola-alan yritys, joka on perustettu vuonna 2011. Yhtiöllä on 14 ravintolaa ympäri Suomea. NPG tarjoaa maamme parhaita yökerho- ja ravintolaelämyksiä, turvallisia ja viihtyisiä vapaa-ajanviettoympäristöjä sekä mahdollisuuksia tavata uusia ihmisiä.

Night People Groupilla on palveluksessaan suoraan ja välillisesti 1000 työntekijää, ja yrityksen ravintoloissa vierailee vuosittain reilu miljoona ihmistä. Night People Group on rekisteröity tavaramerkki.

Night People Group – elämyksiä ja kohtaamisia vuodesta 2011!

Kohtuullisesti.fi Matkailu- ja ravintolapalvelut MaRa ry
info

Käyntiosoite

Night People Group
Iso Puistotie 1
00140 Helsinki

info

Mediakontakti

Antti Raunio
antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

info

Laskutusohje

Pyydämme lähettämään kaikki laskumme verkkolaskuina laskutettavan yhtiön verkkolaskuosoitteeseen.

Tarkemmat laskutustiedot löydät alla olevasta tiedostosta. Sähköpostitse emme voi ottaa laskuja vastaan.

Laskutusosoitteet NPG

Henkilöstö

Toimitusjohtaja Antti Raunio antti.raunio@npg.fi
020 7759 305

Ravintolatoimenjohtaja Mira Ritasmäki mira.ritasmaki@npg.fi
020 7759 403

Ravintolatoimenjohtaja Timo Nyyssönen timo.nyyssonen@npg.fi
020 7759 462

Ravintolatoimenjohtaja Tuula Kukkonen tuula.kukkonen@npg.fi
020 7759 320

Taloushallinnon vastaava Jonna Melamies jonna.melamies@npg.fi
020 7759 355

Taloushallinnon assistentti Karina Mikkonen karina.mikkonen@npg.fi
020 7759 300

Markkinointipäällikkö Henri Koskinen henri.koskinen@npg.fi
020 7759 424

Markkinointituottaja Janne Sivunen janne.sivunen@npg.fi
040 7660 885

Ostopäällikkö Martin Sjöström martin.sjostrom@npg.fi
020 7759 368

Yritysmyynti Tea Väisänen tea.vaisanen@npg.fi
020 7759 814

Projektipäällikkö Annika Punkari annika.punkari@npg.fi
020 7759 313

Talouspäällikkö Jani Mäkinen jani.makinen@npg.fi
020 7759 808

Ajankohtaista

19.10.2017
Bar & Pizza Helmi avautuu osaksi Bilekortteli Kullervoa

Bar & Pizza Helmi avautuu osaksi Bilekortteli Kullervoa Bar & Pizza Helmi tulee...

Lue lisää
19.7.2017
Uusi konsepti Lahden yöelämään!

Lahden Tivoli oli auki viime viikon lauantaina viimeistä kertaa. Heinäkuun lopulla Tivolin paikalle...

Lue lisää
27.6.2017
Seinäjoen keskustaan avataan Kullervo Kortteli heinäkuun alussa

Seinäjoen keskustaan avataan Kullervo Kortteli heinäkuun alussa. Kullervo Korttelin muodostaa yhteensä viisi osastoa, jotka...

Lue lisää
17.3.2017
NPG lanseerasi ravintolamaailman mullistavan digipalvelun

NPG lanseerasi  ravintolamaailman mullistavan digipalvelun Suomen tunnetuin yökerhoketju Night People Group Oy (NPG)...

Lue lisää
20.2.2017
Armas ja Tivoli ovat täysillä mukana Lahden MM-hiihtojen kisafiiliksessä

Armas ja Tivoli ovat täysillä mukana Lahden MM-hiihtojen kisafiiliksessä ja panostavat joka päivä...

Lue lisää
21.12.2016
Hyvää Joulua!

Ravintoloissamme ympäri Suomen juhlitaan myös joulun aikaan! Tarkemmat tiedot löytyvät ravintoloiden nettisivuilta ja...

Lue lisää
info

Rekisteriseloste

Night People Groupin asiakasrekisteri. Henkilötietolain (523/1999) 10 §:n mukainen rekisteriseloste.

Asiakasrekisteriseloste

info

Kilpailu- ja arvontasäännöt

Night People Groupin yleiset kilpailu- ja arvontasäännöt.

Kilpailu- ja arvontasäännöt

© 2017 Copyright Night People Group / Design & development: Nórr Design